‘Më dërgojnë video nudo’, këngëtarja shqiptare flet për puthjet me femrat

‘Më dërgojnë video nudo’, këngëtarja shqiptare flet për puthjet me femrat

23:44, 13/01/2019

Fjolla Morina është shprehur se i vijnë kërkesa edhe nga femra që e dëshirojnë.. Këngëtarja shqiptare ka folur për kërkesat e ndryshme që merr në rrjetet sociale si nga meshkujt dhe nga femrat. Fjolla Morina, e ftuar në “Thumb” ka treguar se e ngacmojnë jo vetëm meshkujt por edhe femrat, dhe madje i dërgojnë video duke u zhveshur.

“Vajzat më dërgojnë edhe video në snap dhe nisen të zhvishen dhe janë shumë seksi,”- rrëfen ajo. E pyetur nëse ka shkëmbyer puthje me femrat, Fjolla u shpreh se është puthur vetëm për foto

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco