FOTO/ Shikoni çfarë bën Joleza e famshme në mes të Tiranës, ja si është ‘katandisur’!

FOTO/ Shikoni çfarë bën Joleza e famshme në mes të Tiranës, ja si është ‘katandisur’!

18:58, 13/01/2019

Shpeshherë ka qenë në qendër të lajmeve rozë për lapsuset e saj, madje dhe kur është përpjekur të shpjegohet, sërish është vënë në shënjestër.

Bëhet fjalë për ish-kryetaren e FRESSH-it, Joleza Koka. Ajo ka pak kohë, që është larguar nga jeta aktive publike, por paparazzi Panoramaplus ka arritur ta fotografojë disa javë më parë, në shoqërinë e partnerit të saj, Laert Kolës, një ish-aktivist i MJAFT-it, i cili merret akoma me shoqërinë civile.

Çifti ka shumë vite bashkë dhe kanë një marrdhënie të konsoliduar. Mbase për shkak të këtij afrimiteti kaq të madh, Jozela nuk e ka problem që të hajë rrugës bukën, që sapo ka blerë. Mbase nuk arrin ta kontrollojë urinë kur i vjen. Por në këtë foto do të keni mundësinë edhe ta shikoni se sa shumë ka ndryshuar Joleza.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco