FOTO/ Noziy shkruan një meme për të ftohtin por e fshin shpejt: Ma q**t dreqi nonën...

FOTO/ Noziy shkruan një meme për të ftohtin por e fshin shpejt: Ma q**t dreqi nonën...

15:54, 13/01/2019

 Noizy është një ndër reperat më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Gjithashtu  ai  është shumë aktiv në këtë rrjet social ku ndan me ndjekësit e tij foto dhe video nga aktiviteti i tij i përditshëm. 

Duke u nisur nga temperaturat e ftohta, reperi ka bërë një postim në instagram në të cilin shprehet se kur të dalë vera as që nuk e ka ndërmend të futet në hije dhe e paska ndarë mendjen se u betua “për atë zot”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco