FOTO dhe VIDEO/ Dafina Zeqiri provokon imagjinatën e ndjekësve, zbulon pjesën intime

FOTO dhe VIDEO/ Dafina Zeqiri provokon imagjinatën e ndjekësve, zbulon pjesën intime

10:55, 13/01/2019

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më In për momentin, gjithmonë e pranishme në tregun muzikor  me stilin e saj të veçantë.

Gjithashtu këngëtarja është shumë e përfolur dhe për format e saja fizike që çdo femër do ti dëshironte.

Image

Së fundmi Dafinën e kemi parë mjaft aktive me projekte muzikore, koncerte por dhe në rrjete sociale, ku mund të themi se ajo që na bëri  përshtypje ishte  një "boomerang" të postuar prej saj në Instastory. 

Teksa ka veshur një body dhe gati për koncert, pjesa që Dafina ka vendosur të filmojë ka qenë ajo që tregon të pasmet dhe pjesët intime.

Si gjithmonë këngëtarja guxon në postimet e që ajo bën.

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????????

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco