Fobia që paska Florjan Binaj do t'ju lërë pa fjalë:Më mirë të më sulen 3 veta se sa të kem.....

Fobia që paska Florjan Binaj do t'ju lërë pa fjalë:Më mirë të më sulen 3 veta se sa të kem.....

09:57, 13/01/2019

 

Florina Binaj është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar.

Me një sërë rolesh në Portokalli ku spikat ai i ‘policit’, Binaj shpeshherë indentifikohet dhe me këtë emër.

Gjithashtu ai ka mijëra ndjekës në rrjetin social Instagram ku ndan me to foto dhe video plot humor.

Image

Së fundmi aktori ishte i thirrur në “Late Night Show” në Ora News ku mësuam se ai ka fobi bajamet që janë dukur të shpifura që në fëmijëri.

 ‘Nëse ka një gjë të shpifur për mua në jetë, janë bamjet. Që kur isha i vogël, i shihja dhe thoja, bishta krokodili. Ma bëjnë lëkurën mornica-mornica. Ato mund të jenë shumë të mira. Po mu sulën 3 vetë mund të duroj, por po më dhe edhe pjeshkë me lesh në dorë…’ u shpreh aktori i humorit gjatë intervistës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco