FOTO e rrallë nga Albi Nako/ Ja si dukej ai para se të bëhej i famshëm

FOTO e rrallë nga Albi Nako/ Ja si dukej ai para se të bëhej i famshëm

09:32, 13/01/2019

Albi Nako është një ndër më të komentuarit në showbizin shqiptar dhe shumë i dashur për publikun.

Image

Koreografi ditën e djeshme është bërë nostalgjik duke u kthyer pas në kohë.

Ai ka publikuar një foto me prindërit e tij dhe tregon sesa shumë e don familjen e tij.

’Po të thoja ‘na ishtë njëherë’ do të dukej si përrallë.Po pse ishim kështu u bëmë këta që jemi.... E dua familjen time’ shkruan Albi në foto e postuar në llogarinë e tij në Instagram. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco