Po i bën diss Mimoza Shkodrës? Kënga e re e Seldit i fut në dilemë fansat

Po i bën diss Mimoza Shkodrës? Kënga e re e Seldit i fut në dilemë fansat

09:14, 13/01/2019

Prej nëntorit të vitit të kaluar, Seldi kishte paralajmëruar bashkëpunimin me Keisi Meidinin, vajzën e këngëtarit Sabiani.

Dhe më në fund mbrëmjen e kësaj të shtune kënga e tyre “S’ka dashni” u publikua në “YouTube”.

Kjo këngë e tyre vjen e finalizuar edhe me videoklip, në të cilën artistët shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Tekstin duket se e kanë shkruar vetë Keisi dhe Seldi, ndërsa disa nga fjalët që këndon ky i fundit janë:

“S’të kam tradhtuar/ A jam duke të munguar/ Thuaj ku je të vij/ T’ia nisim nga e para/ Jeta është shumë e shkurtër/ S’ia vlen të bëjmë gara”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco