Më në fund! Ardit Gjebrea rikthen në tv emisionin që i ka munguar të gjithëve

Më në fund! Ardit Gjebrea rikthen në tv emisionin që i ka munguar të gjithëve

08:41, 13/01/2019

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea i mban mbërthyer para ekranit të gjithë shqiptarët çdo të diel me spektaklin “E diela shqiptare”.

Image

Mirëpo sot  në këtë spektakël do rikthehet emisioni shumë i ndjekur “Power kidz”.

“Power kidz” do të nisë edicionin e 5 dhe këtë e ka bërë të ditur faqja e të dielës shqiptare.

Ky emision bën bashkë fëmijë nga shkollat publike e jo publike të kryeqytetit për t’u argëtuar, shfaqur talente dhe marrë njohuri nëpërmjet lojërave të ndryshme.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco