FOTO/ Pa sutjena dhe mbathje, modelja shqiptare ndez rrjetin

FOTO/ Pa sutjena dhe mbathje, modelja shqiptare ndez rrjetin

23:36, 11/01/2019

Modelja me famë botërore me origjinë shqiptare, Tika Camaj, ka ndezur rrjetin, duke nxitur shfrenime imagjinatash.

Ajo ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente.

Modelja e Victoria’s Secrets ka treguar, se nuk është një vajzë mëngjesi. Krejtësisht e pa trukuar, ajo ka zgjuar sërish vëmendje dhe duket në super formë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco