FOTO/ ‘Plas’ shtatzënia  te klubi i Manchester United, çfarë po ndodh te ‘Djajt e Kuq’

FOTO/ ‘Plas’ shtatzënia te klubi i Manchester United, çfarë po ndodh te ‘Djajt e Kuq’

22:48, 11/01/2019

 Janë pesë lojtarë të të njëjtit ekip që pritet këtë vit të bëhen baballarë.

Pesë lojtarë të ekipit Manchester United pritet që në 2019-ën të bëhen baballarë dhe kjo po konsiderohet si një koiçidencë interesante, shkruajnë mediat e huaja.

Mesfushori francez Paul Pogba po pret fëmijën e tij të parë me të dashurën Maria Salaues.

Image

Victor Lindelof gjithashtu pret të bëhet baba, pasi u martua me stjuardesën suedeze Maja Nilsson verën e kaluar.

Image

Lojtari i famshëm brazilian, Fred, radhitet në listën pesë lojtarëve të cilët pritet të bëhet baba gjatë këtij viti.

Image

Foto pranë gruas me bark të fryrë nuk kanë munguar as nga Matteo Darmian i cili po ashtu pritet që sivjet të bëhet baba.

Ai dhe bashkëshortja e tij Franceska do të bëhen shumë shpejtë prindër.

Image

Chris Smalling përmbyll pesëshen e fundit të lojtarëve që pritet të bëhen baballarë.

I entuziazmuar me lajmin se do të bëhet prind, Smalling ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram edhe ekon e parë të bebes.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy NYE from the Smalling’s! This year our dreams are coming true as we’ll be welcoming our first (non fury ????) son into the world. He’s got long legs that couldn’t quite fit into the pic just like his dad ???? We’re so excited and feeling so so blessed. You might have noticed I’ve taken a much needed break from social media to focus on this very important chapter of our lives, recharge and come back stronger. I’ll be back very soon :) Wishing everyone an amazing 2019. A new year is the perfect time to make positive changes in your life so make this the best year yet full of joy and love, that’s certainly our plan ???? Sending everyone loads of love ???? from Sam, Chris, Miley, Ruben and Bump xxxxx

A post shared by Sam Smalling (@samsmallinginsta) on

 

Mirëpo duhet theksuar se pavarësisht se të gjithë nga lojtarët i janë gëzuar këtij fakti, pra se po bëhen baballarë, disa nga menaxherët brenda ekipit janë të shqetësuar pasi kjo mund tu shkaktojë vështirësi atyre në fushë.

Një ekspert i njohur dikur i kishte thënë ekipit: “Ju kurrë nuk do të fitoni asgjë me fëmijët”, thuhet ndër të tjera në raportin e TheSun.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco