Enca me të brendshme transparente zbulon pjesët e saj më intime dhe pyet 'Pse më doni?'

Enca me të brendshme transparente zbulon pjesët e saj më intime dhe pyet 'Pse më doni?'

18:19, 11/01/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, nuk po i ndalë pozat provokuese.

“Mbreteresha shqiptare e Instagram” po vazhdon me pozat e setit të ri fotografik, që ka bërë e veshur vetëm me të brendshmet e gjelbërta dhe transparente.

Pikërisht në këto imazhe të publikuara së fundmi i saj i fundit, Enca sërish provokon pa pasur komplekse.

Në fokus të kësaj fotografie ishte sërish gjoksi bombastik i këngëtares, kurse mbishkrimi që i la asaj ishte “Përse më doni mua?”.

Menjëherë kanë vërshuar komentet ndaj këtë i postimi ku dalin ne pah pjesët e saj më intime.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi11/01/2019 19:25

Who loves you 1 m e 40 cm e gjate,,??

Shto koment

Denonco