FOTO/ Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë

FOTO/ Demi Rose nuk di të vishet, merr gjithë vëmendjen edhe në Meksikë

17:06, 11/01/2019

Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini .

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme. Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco