FOTO/ Ledina Çelo sfidon të ftohtin, pozon e zhveshur në mes të dëborës

FOTO/ Ledina Çelo sfidon të ftohtin, pozon e zhveshur në mes të dëborës

10:58, 11/01/2019

Këngëtarja Ledina Çelo prej vitesh është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Gjermani ku ka krijuar familjen e saj të adhurueshme më bashkëshortin Naim Kabashin dhe dy fëmijët.

Image

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktivë në rrjetin social Instagram ku poston çdo ditë foto të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Image

Dhe ditën e sotmë ajo e ka nisur me foto sensuale.

Ajo ka pozuar në mes të dëborës e veshur vetëm më një robdëshamber teksa po shijon pushimet e saja dhe si gjithmonë këngëtarja mbetet një ndër femrat më tërheqëse të showbizit shqiptar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco