FOTO/ U desh të shihnim biletën e udhëtimit për të marrë vesh mbiemrin e vertëtë të Alban Ramosajt

FOTO/ U desh të shihnim biletën e udhëtimit për të marrë vesh mbiemrin e vertëtë të Alban Ramosajt

09:33, 11/01/2019

Alban Ramosja është një ndër këngëtarët më të pashëm shqiptar i cili përveçse në muzikë ka investuar mjaft dhe në modeling.

Image

Atë e kemi parë shpesh herë të publikojë foto të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmndjen e të gjithë ndjekësve të tij.

Image

Por ditën e sotmë këngëtari i ka habitur të gjithë, pas publikimit të fotos së pashaportës së tij.

Megjithëse e kemi njohur me mbiemrin Ramosaj, në fakt ku nuk është mbiemri i vërtetë i këngëtarit.

Në foton e publikuar ku shfaqet bileta e udhëtimit,Albani ka treguar mbiemrin e tij të vërtetë, i cili është Kamerolli.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment