Zhvishet Vilma Masha, FOTO siç nuk e keni parë kurrë

Zhvishet Vilma Masha, FOTO siç nuk e keni parë kurrë

21:20, 10/01/2019

Vilma Masha vazhdon pushimet në Karaibe, por ndryshe nga herët e tjera kur na ka “ofruar” foto të kujdesshme, duke evituar ato klasiket, këtë herë ka postuar foto tipike për plazh: me rroba banje.

Moderatorja që drejton emisionin “Gol pas goli” shfaqet vetëm me bikini dhe tejet e lumtur.

Ka zëra që thonë se është duke bërë me vonesë muajin e mjaltit pas martesës, pasi për shkak të impenjimeve në punë nuk mundi të shkëputej, ndërsa ka edhe të tjerë që thonë se Vilma thjesht po shfrytëzon kohën e lirë, duke qenë se kampionati shqiptar vazhdon të jetë pushim.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco