Si kurrë më parë, FOTO e saj krejtësisht nudo me gjoksin të të pasmet bombastike po bën xhiron e botës

Si kurrë më parë, FOTO e saj krejtësisht nudo me gjoksin të të pasmet bombastike po bën xhiron e botës

20:27, 09/01/2019

Amber Rose është pa diskutim një nga femrat më bombastike në planet.

Ajo nuk nguron asnjëherë të tërheqë vëmendjen e gjithë ndjekësve të saj në mënyrë absolute, qoftë kjo edhe duke publikuar fotografi tejet provokuese.

Pas një kohe të gjatë larg syrit të medias, Amber ka vendosur të rikthehet fuqishëm, duke bërë që të kthehen drejt saj të gjithë prozhektorët.

Ajo ka postuar së fundmi një fotografi ku vjen e krejtësisht nudo, me gjoksin bombastik zbuluar dhe të pasmet e kolme që rrëmbejnë vëmendjen e çdo mashkulli dhe jo vetëm...  

“Pjeshkë me push”, shkruan ajo përbri kësaj fotografie të publikuar në rrjetet sociale, por nga ata që e njohin mirë ajo konsiderohet si “pjeshka” e pjeshkave. 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco