‘Godet’ Bebe Rexha, ka këtë kërkesë për burrin e saj të ardhshëm

‘Godet’ Bebe Rexha, ka këtë kërkesë për burrin e saj të ardhshëm

12:27, 02/01/2019

Bebe Rexha i është drejtuar bashkëdhortit të saj të ardhshëm.

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është një nga artistet më të njohur në mbarë botën. Pothuajse çdo këngë e saj është kthyer në hit. 

Por përveç zërit të saj, Bebe është e njohur edhe për çiltërsinë e saj pa komplekse që ka. 

Së fundmi Bebe në rrjetin e saj social në Tëitter ka bërë një kërkesë të çuditshme.

 Kërkesa i është drejtuar bashkëshortit të saj të ardhshëm, të cilit i kërkon që ta gjejë.

“Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua!,”- shkruan këngëtarja.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco