FOTO/ Flori tregon historinë e dhimbshme, pse nuk dëgjon me njërin vesh

FOTO/ Flori tregon historinë e dhimbshme, pse nuk dëgjon me njërin vesh

11:45, 02/01/2019

Flori Mumajesi ka rrëfyer se si e ka humbur dëgjimin në masën 70%.

Flori Mumajesi kohë më parë nëpërmjet postimit të një fotografie ka pohuar se me njërin nga veshët ka humbur dëgjimin ne masën 70%.

Këtë gjë ai e ka treguar ne mënyrë simbolike edhe me një tatuazh ne anën e veshit te prekur, qe simbolizon pikërisht këtë gjë.

Ndërsa gjatë një interviste të fundit në emisionin e Luana Vjollcës, kantautori Flori Mumajesi ka shpjeguar detajet.

Ai tha se dëgjimin në njërin vesh e ka humbur në moshën 13-vjeçare, pasi nuk kishte kushte të përshtatshme dhe dëgjonte muzikë nga njëri vesh me një boks me volum shumë të lartë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco