Publikohet biseda: Kështu Rinori i lutej Artës pas ndarjes

Publikohet biseda: Kështu Rinori i lutej Artës pas ndarjes

18:28, 01/01/2019

Anulimi i koncertit që Rinor Hykolli ka bërë ndaj Arta Memedit, e ka ‘çmendur’ shumë këtë të fundit.

Arta ka ‘shpërthyer’ me rrjetet sociale dhe posti i fundit që bëri ka për të nxitur reagim të madh dhe është paraqet një gjë të qartë: lutja që dikur Rinori i bënte Artës pas ndarjes dhe ndëshkimi që po ia bën tash asaj me anulimin e koncerteve.

Kjo gjë u kuptua nga fotoja që hodhi Arta në Instastory.

Nga ajo që lexohej, shihet se si Rinori pas ndarjes i lutej Artës duke i thënë se do e gjithmonë dhe pa të nuk është mirë.

Kujtojmë që në tekst Rinori ia ka përmendur Artës që nuk e ka tradhtuar kurrë, ndërsa, Arta kohë më parë ka treguar se Rinori e ka tradhuar atë me Taynën!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco