Të brendshmet nuk po ia mbajnë gjoksin, kështu nisi Viti i Ri për Ritën

Të brendshmet nuk po ia mbajnë gjoksin, kështu nisi Viti i Ri për Ritën

18:52, 01/01/2019

Epo tani i ka ngritur temperaturat.

Rita Ora ka hedhur një imazh shumë të nxehtë në Instagram ku shihet se ka pozuar përpara pasqyres, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet vetëm më të brendshme dhe dukej sikur sytjenat nuk ia mbanin dot gjoksin!

Rita me këtë formë nisi vitin 2019, për të cilin është gati me shumë të reja në karrierën  muzikore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A Little 1st jan bathroom holiday selfie. I think I need to figure out my bra size ????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco