Në urimin e tij, Stresi: U përballa me shumë sfida në jetë

Në urimin e tij, Stresi: U përballa me shumë sfida në jetë

12:11, 01/01/2019

Këngëtari Stresi përmes një statusi në llogarinë e tij në Instagram, ka uruar vitin 2019.

Në urimin e tij, reperi ka përmendur sfidat, në të cilat ka kaluar gjatë vitit që e kemi lënë pas,  por thotë se nuk do të dorëzohet.

‘Uroj që kohët e mira te së tashmës të mbesin kujtime të arta të së nesërmes. Ju dëshiroj shumë dashuri, gëzime dhe lumturi. Një vit i ri i mbushur me shpresë.

U përballa dhe do përballem me shum sfida në jetë, por nuk do dorzohem sepse maja e malit do kohë ti ngjitesh dhe të shijosh pamjen,nuk do rri ne shpat.

Urime viti i ri

2019-tës #StresiStresinjo #happynewyear’, ka shkruar ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

PATRIOTI dt 1 janar 201901/01/2019 20:34

STRESI duhet të heqë dor? nga aivanll?qet dhe karll?qet e nj? veriori të pa shkollu sepse ka për tu kalbur burgjeve gjithë jetën. Gjynah për nj? reper......

PATRIOTI dt 1 janar 201901/01/2019 20:27

STRESI duhet të heqë dor? nga aivanll?qet dhe karll?qet e nj? veriori të pa shkollu sepse ka për tu kalbur burgjeve gjithë jetën. Gjynah për nj? reper......

Shto koment

Denonco