Bebe Rexha e nis Vitin e Ri me valle midis Nju Jorkut

Bebe Rexha e nis Vitin e Ri me valle midis Nju Jorkut

11:14, 01/01/2019

Bebe Rexha ndërrimin e viteve e ka pritur në Times Square, në Nju Jork.

Ajo ka performuar mbrëmë në Nju Jork me rastin e ndërrimit të viteve.

Këngëtarja përveç performancës, është argëtuar në maksimum bashkë me familjen dhe shoqërinë.

Në një video të postuar në Instagram, këngëtarja shihet duke vallëzuar në mes të Times Square, ndërsa po argëtohej në maksimum.

‘Së pari të vallëzojmë në skenën e Times Square’, ka shkruar ajo.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco