FOTO/ 2018-ën e mbylli nudo, ja si e nisi 2019-ën Enca

FOTO/ 2018-ën e mbylli nudo, ja si e nisi 2019-ën Enca

11:11, 01/01/2019
A+ Aa A-

Enca Haxhia gjatë ditës së djeshme kishte publikuar një fotografi tërësisht nudo, me të cilën ka habitur të gjithë.

Enca Haxhia ashtu sikurse edhe shumë të famshëm të tjerë, vitin në të cilin kemi hyrë e ka uruar përmes një fotografie.

‘Shumë gjëra kanë ndodhur në 2018 dhe të gjitha ato më kanë përgatitur për gjërat e mëdha dhe të mira që po vijnë në 2019. Ju uroj te gjitheve lumturi sepse eshte gjeja me e rendesishme ne bote’, ka shkruar Enca.

Këngëtarja këtij urimi ia kishte shoqëruar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur në një kostum të bardhë, të hapur tek gjoksi.

Kujtojmë që projekti i fundit i Encës është ‘Kujt po i han’, ndërsa mbetet të shihet se çka ka përgatitur për këtë vit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco