VIDEO/ Si të dekoroni tryezën bukur për festa

VIDEO/ Si të dekoroni tryezën bukur për festa

12:45, 24/12/2018

Festat e fundvitit pasqyrohen tradicionalisht me tryezën e pasur dhe ngrohtësinë familjare.

Përmes një kompozimi dekorativ, Marsida Bushi na sjell natyrën në qendër të tryezës duke ndërthurur bukur drurin me elementë të tjerë si frutat e thata, bimët e thara etj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco