FOTO/ Atmosfera e festave në shtëpinë e Xhensiles dhe Besit thjesht një mrekulli

FOTO/ Atmosfera e festave në shtëpinë e Xhensiles dhe Besit thjesht një mrekulli

12:33, 24/12/2018

Festat këtë vit për Besin dhe Xhensilën janë mjaft të veçanta, ata festojnë si prindër, ku Ajka e vogël do t’ju shtoj më tepër gëzimin në këto festa.

Image

Dhe ditën e djeshme Xhensila ka ndarë me ndjekëisit  disa pamje të arredimit që ka bërë me rastin e festave të fundvitit.

Xhensila shkruan “Shtëpi e ëmbla shtëpi”, teksa publikon një video ku shihet një ambient i ngrohtë me oxhak dhe bredhi që ndriçon pranë tij.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco