FOTO/ I kërkojnë të modelojë hundë, ja si përgjigjet Tayna

FOTO/ I kërkojnë të modelojë hundë, ja si përgjigjet Tayna

10:48, 24/12/2018

Reperja Tayna kohët e fundit është kthyer në qëndër të vëmndjes së mediave rozë jo vetëm për talentin e saj por edhe përsa i përket pamjes së saj.

 Reperja ka një fizik tërheqës dhe fytyrë me tipare të rregullta.

Por me sa duket fansat e saj kanë vënë re një detaj, i cili nuk ju ka pëlqyer në pamjen e saj, dhe në rubrikën pyetje përgjigje ndjekësi i ka kërkuar ta bëj operacion dhe Tayna nuk ka nguruar t’i japë përgjigjen e meritur :

'Janë mësuar njerëzit me ata që shohin në ekran, që kanë mbetur pa hundë duk e zvogëluar dhe e imja ju duket jo normale. Mua kështu më pëlqen se për ta bërë kam mundësi dhe kam patur gjithmonë. Kryesorja është që nuk e fut në punët e huaja për të tjerat është në rregull”,- shkruan Tayna.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco