FOTO/ Brenda festës të ditëlindjes Ingrit Gjonit me të ftuarit Vip

FOTO/ Brenda festës të ditëlindjes Ingrit Gjonit me të ftuarit Vip

09:52, 24/12/2018

Ditën e sotme këngëtarja Ingrit Gjoni feston 36 vjetorin e lindjes.

Këngëtarja së bashku me miqtë e saj e ka pritur mesnatën në vilën e saj, ku kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Image

Image

Suprizat për Ingritin ishin të shumta,menaxheri i Vipave Xhani Demnika e ka suprizuar më një tortë të veçantë gjithashtu ajo u suprizua nga një balerinë belly-dancer.

Image

Xhani Demnika, Anna Lika, Rozana Radi dhe genta Gjapi ishin disa nga të ftuarit Vip në ditëlindjen e këngëtares.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco