FOTO/ Keivina e Ermal Mamaqit pozon e zhveshur, as që do t'ia dijë për të ftohtin

FOTO/ Keivina e Ermal Mamaqit pozon e zhveshur, as që do t'ia dijë për të ftohtin

18:29, 18/12/2018

Velina e njohur e ‘Xing me Ermalin’ është kthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Kejvina Kthella ka treguar se nuk e ka aspak problem të ftohtin. Ajo mban sipër reçipetave një peliçe dhe nuk i është dukur aspak e arsyeshme të veshë diçka tjetër.

Edhe në dimër modelja është e nxehtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco