FOTO/ Mozzik dhe Loredana bëhen prindër, ky është emri që i kanë vënë vajzës sapolindur

FOTO/ Mozzik dhe Loredana bëhen prindër, ky është emri që i kanë vënë vajzës sapolindur

17:12, 18/12/2018

Çifti i këngëtarëve, Mozzik dhe Loredana, janë bërë prindër të një vajze të vogël me emrin Hana.

Është Mozzik ai që ka bërë të ditur lajmin, duke publikuar një foto të lezetshme të vajzës.

"Emri më i bukur në botë BABË ! Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë ! Mirë se erdhe në jetë Hana ime e vogël ! Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë,i përlotur duke puthur gruan time të dashur sot po i uroj lindjen e parë,e fëmijën e parë ! Do ju dua sa të kem jetë ?????????? @loredana", ka shkruar Mozzik mes emocioneve.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco