FOTO/ Jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në detaje,por ja si duket ‘ujë dhe sapun’ Luana Vjollca

FOTO/ Jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në detaje,por ja si duket ‘ujë dhe sapun’ Luana Vjollca

15:19, 18/12/2018

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të ndjekura në rrjetin social Instagram, ku çdo ditë publikon foto në të cilat shfaqet e kuruar deri në detaje.

Image

Ka qënë gjithmonë e vështirë ose pothuajse e pa mundur të shohim ndonjë foto të  moderatores pa grim.

E megjithatë sot Luana ka vendosur të na suprizojë me foton e publikuar në Insastory bashkë me stafin e saj.

“Ju presin surpriza në ‘Shiko kush luan’. Me stafin tim, më të mirët në botë”, shkruante moderatorja në mbishkrimin e fotos.

Por ajo që na tërhoqi menjëherë vëmendjen ishte pamja e moderatores, e cila qëndron e ulur në tavolinën e punës dhe pavarësisht se është larg nga aparati duket e pa grimuar.

Gjithësesi moderatorja duket sërish bukur edhe thjesht ujë dhe sapun.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco