Albana Osmani tregon momentet e tmerrit: Ja çfarë bënte manjaku në një qendër masazhi

Albana Osmani tregon momentet e tmerrit: Ja çfarë bënte manjaku në një qendër masazhi

22:34, 15/12/2018

Moderatorja Albana Osmani ka rrĂ«fyer mbrĂ«mjen e sotme nĂ« emisionin ‘Xing me Ermalin’ njĂ« moment tmerri ndĂ«rsa ndodhej nĂ« njĂ« qendĂ«r masazhi nĂ« Turiqi.

Albana Osmani ka treguar një histori të ndodhur vite më parë, në një udhëtim në Turqi, ku ndodhej së bashku me Amin dhe Ermalin. Në dhomën e masazhit, masazhatori ishte një maniak i cili kishte bërë veprime të pakëndshme.

 “Futem nĂ« dhomĂ«n e masazhit, isha me bikini, ai zotĂ«ria teksa masazhonte kĂ«mbĂ«t lĂ«shonte pasthirrma. Vajti deri afĂ«r tĂ« pasmeve dhe vazhdonte me pasthirrma.

NjĂ« t’u ngritur unĂ«, ja futa njĂ« shkelm”, tregoi Albana duke e improvizuar skenĂ«n. Moderatorja mĂ« pas kishte dalĂ« nga dhomĂ« e masazhit duke bĂ«rtitur dhe tregoi se Ermali i kishte dhĂ«nĂ« njĂ« mĂ«sim tĂ« mirĂ« manjakut.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment