VIDEO/ Hell’s Kitchen kthehet në një kasaphanë, Shef Renato i thyen pjatën tek këmbët Brunildës

VIDEO/ Hell’s Kitchen kthehet në një kasaphanë, Shef Renato i thyen pjatën tek këmbët Brunildës

23:52, 14/12/2018

Brunilda nuk përgatiti si duhet ëmbëlsirën e cheesecake.

Brunilda nuk përgatiti si duhet ëmbëlsirën e cheese cake. Shef Renato i kërkoi asaj ta rregullonte, por ajo solli sërish një pjatë të pa-pranueshme për shefin. Ky i fundit i’a thyen tek këmbët.

Situata që u krijua me shef Renaton në lidhje më ëmbëlsirën e cheese cake nervozon Brunildën, e cila pasi del nga kuzhina reagon shumë ashpër kundër Shef Renatos.

Ndërkohë që Limone duhet të marrë vendimin mbi dy personat që do të nominojë, konkurrentët kanë shpërthyer në debate të forta në dhomën Living.

Elvana dhe Brunilda përplasen sërish për çështje aftësish; Kush di më shumë në kuzhinë?!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco