Drake kërcënoi Kanye West, por menjëherë një paralajmërim i fortë i Kim Kardashian

Drake kërcënoi Kanye West, por menjëherë një paralajmërim i fortë i Kim Kardashian

23:21, 14/12/2018

Kim Kardashian e ka paralajmëruar publikisht Drake, që ‘kurrë mos ta kërcënojë’ familjen e saj, pas reagimeve të Kanye West në Twitter, të premten në mëngjes, shkruan DailyMail.

Lufta mes Kany, 41 vjeç dhe muzikantit kanadez, Drake, 32 vjeç, filloi kur ai kërkoi leje për të përdorur një pjesë nga kënga e West, “Say You Will”.

Kim, 38 vjeç, paralajmëroi Drake që të qëndrojë larg partnerit të saj dhe tre fëmijëve të tyre.

Ylli i “Keeping Up With The Karashians”, iu drejtua publikisht reperit para 59 milionë ndjekësve në Twitter.

“Asnjëherë mos kërcëno burrin dhe familjen time.”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco