VIDEO/ Tensione mes Shef Renatos dhe Erionit

VIDEO/ Tensione mes Shef Renatos dhe Erionit

23:02, 14/12/2018

Pas shumë kritikave të shef Renatos, Erioni nuk i’a del ta përgatisë si duhet pjatën e tartarit.

Kjo e nervozon shef Renaton, i cili ja thyen pjatat dhe kërkon që ai ti ri-përgatisë nga fillimi. Situata mes të dyve tensionohet më tepër…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco