FOTO/ Motra e Encës ‘tërbon’ rrjetin, vendos biskotën te ‘zogu’ dhe ka një kërkesë: I them haje...!

FOTO/ Motra e Encës ‘tërbon’ rrjetin, vendos biskotën te ‘zogu’ dhe ka një kërkesë: I them haje...!

22:25, 14/12/2018

Seritë e provokimeve të vajzave seksi të showbizz-it, nuk kanë si të kalojnë, pa u shoqëruar nga ngacmimet e shumta të fansave.

Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston. Uindi ka një numër të madh fansash në rrjetet sociale ku është shumë aktive dhe shpesh herë komunikon apo “grindet” me ta.

Ajo njihet për stilin e saj ekstravagant dhe është tip moskokëçarës. Së fundmi ka publikuar një foto ku shihet të ketë një biskotë (duket si emoji) në pjesën intime e krahas saj shkruan:

“I them haje biskotën”, fjalë shkëputur nga një tekst kënge e Nicki Minaj!

Kujt ia dedikon këto fjalë vallë?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco