Yjet e veshur më mirë gjatë vitit 2018

Yjet e veshur më mirë gjatë vitit 2018

21:54, 14/12/2018

Viti 2018 ishte i mbushur plot me trende të sjella nga vajzat e njohura të ekranit. Rikthimi në modë i veshjeve të vitit 80’ ishte një prurje që përfshiu një numër të personazheve të njohur. Secili prej tyre u përpoq të jetë unik dhe ka arritur të mbajë ‘kurorën’ për një detaj të caktuar. ‘E News’ ka zbuluar një listë të vajzave të njohura të ekranit dhe detaji që përvetësuan më mirë.

“Sandalet më të mira”, Kim Kardashian, Rihanna

“Çantat e vogla më të bukura”, Vanessa Hudgens, Sophie Turner dhe Gigi Hadid

“Të veshurat më bukur me lëkurë”, Teyana Taylor dhe Hailey Baldwin

“E veshura më mirë me ngjyra”, Jennifer Lopez

“E veshura më mirë në tapetin e kuq”, Kim Kardashian

“E veshura më mirë në përditshmëri”, Christina Milian

“Veshjet serioze më të mira”, Meghan Markle

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco