FOTO/ Bukuroshes i rrëshket dora pa dashje në…

FOTO/ Bukuroshes i rrëshket dora pa dashje në…

20:52, 14/12/2018

Mbrëmje gala për Melissa Sattan, bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos, Kevin Prince Boateng, dhe Giorgia Palmas, të fejuarën e notarit italian, Filippo Magnini.

Dora e kësaj të fundit është vendosur në një vend delikat. Fotoja ka çmendur rrjeti, duke bërë që të ketë reagime të shumta nga fansat e të dyja bukurosheve. Në fund të fundit, ky ishte qëllimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco