VIDEO/ Rita Ora si ‘babagjyshja’ seksi, që këndon këngën e Krishtlindjeve

VIDEO/ Rita Ora si ‘babagjyshja’ seksi, që këndon këngën e Krishtlindjeve

19:58, 14/12/2018

Rita Ora është një këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Bukuroshja shqiptare me famë botërore po vazhdon me projekte muzikore si dhe perfomanca në koncerte të ndryshme.

Tashmë për festat e fundvitit jemi mësuar që artistët të sjellin këngë të reja që i dedikohen Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Por biondina ka publikuar një video të veçantë në llogarinë personale në Instagram.

Ajo shihet duke kënduar këngën e famshme me rastin e Krishtlindjeve, ku shihet 27-vjeçarja e veshur si ‘nënadimreshë’.

Së fundi, David Guetta ka paralajmëruar se është duke bashkëpunuar me këngëtaren tonë, e cila nuk është hera e parë.

Rita po vazhdon të shijoj sukseset e albumit më të ri të nxjerrë në shitje muajin e kaluar “Phoenix”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco