FOTO/ Zaimina Vasjari sfidon të ftohtin, vishet me fustan të shkurtër dhe duket super seksi

FOTO/ Zaimina Vasjari sfidon të ftohtin, vishet me fustan të shkurtër dhe duket super seksi

18:05, 14/12/2018

Këngëtarja Zaimina Vasjari prej kohës është tërhequr nga muzika për t’iu përkushtuar biznesit dhe familjes.

Megjithatë ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku imazhet e saj janë shumë të komentuara.

Ajo ka ndarë një imazh në Instagram, në të cilin shfaqet shumë atraktive dhe e ‘nxehtë’, me një fustan të shkurtër të bardhë.

Vëmendje të madhe ka marrë gjoksi i saj bombastik, ku zbulon më shumë se ç’duhet.

Ajo para disa muajve, u bë nënë për herë të parë e një vajze të quajtur, Khloe, e cila po e shijon jetën familjare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco