‘Familja Xibraka’ e thotë hapur/ Jemi me Ramën, jo me studentet

‘Familja Xibraka’ e thotë hapur/ Jemi me Ramën, jo me studentet

14:15, 14/12/2018

‘Deri dje isha me studentët, sot mendoj se po bëjnë kapriço’.

Kështu shkruan këngëtarja Rezarta Shkurta, gruaja e Ermal Hoxhës, nipit të ish diktatorit, të liruar pak kohë nga burgu pas dënimit për laboratorin e ‘Xibrakës’.

Panelin e gazetarit Blendi Fevziu, Rezarta e cilëson ‘panel kllounësh cirku’ !

Në fund, gruaja e Ermal Hoxhës mbështet plotësisht Ramën dhe kërkesën e tij për dialog, kërkesë kjo që është refuzuar nga studentët të cilët kanë hyrë në ditën e dhjetë të protestës.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

lushingabarbullushi17/12/2018 08:14

Ti hedhi ne leter polotsimin e kerkesave, ti miratoje ne qeveri Parlament e u kry… per te monologuar! studentet nuke don mbase te ja degjojne genjeshtrat.

kris14/12/2018 15:50

Po ça te duhet politika ty mi torrollake!? Shifni nexhin se po i prish shpin edver droga.

Didi14/12/2018 15:16

Natyrisht ti je per drogen e xibrakes

Ani 14/12/2018 15:08

Mos fol per kerkesat e studenteve te varfer me PARATE E XIBRAKES

shqiptar14/12/2018 15:04

Pikërisht për këtë arsye studentët duhet të jenë akoma më të motivuar që të mos dëgjojnë monologjet e Edverit që ai i quan "dialog". Nëse ate e mbështët familja e Enver Hoxhës e mafia e kokainës, do të thotë se ky kryeministër duhet të japë dorheqjen menjherë.

Sela14/12/2018 15:03

Nuk na intereson se jeton apo jo ! Ti yt shoq ,kuneterit dhe kunatat plus e zeza vjehrre u shofshi me kuc dhe me mac ! I shkofshi mbrapa te mallkurit diktatorit moster qe ishte manjak i semure kundra Shqipetareve dhe te gjithe kombit tone .

Loran shehu14/12/2018 14:36

Po ce nxirni ne media kte aman se esht turp jep e mend ????????????

Shto koment

Denonco