Nuk pritej! Çifti Beckham janë në krizë dhe arsyeja është këngëtarja e njohur shqiptare?

Nuk pritej! Çifti Beckham janë në krizë dhe arsyeja është këngëtarja e njohur shqiptare?

22:34, 13/12/2018

Ata janë një ndër çiftet më simpatikë dhe të dashur për publikun dhe prej vitesh kanë qëndruar bashkë, më të dashuruar se kurrë. Por për fat të keq, kohët e fundit është folur shumë për një krizë të mundshme mes David dhe Victoria Beckham. Ata kanë mohuar gjithçka, por këto dyshime janë shtuar gjatë mbrëmjes së The British Fashion Aëards, ku çifti nuk shkëmbeu asnjë fjalë me njëri-tjetrin dhe Victoria dukej me nerva gjithë kohën.

Edhe pse në tapetin e kuq ata kaluan së bashku, sapo hynë në The Royal Albert Hall, ata shkuan në rrugë të ndryshme. Nga ana tjetër, David po tregohej shumë i afërt dhe miqësor me Rita Orën. Kaq mjaftoi që njerëzit të flasin dhe të mendojnë se Rita ka gisht në këtë gjë.

Edhe pas ceremonisë, çifti Beckham nuk u larguan së bashku, por shkuan në rrugë të ndryshme. Mendoni edhe ju se diçka po ndodh mes tyre?

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco