FOTO/ Atmosfera e festave mbërrin dhe në shtëpinë luksoze të Nora Istrefit

FOTO/ Atmosfera e festave mbërrin dhe në shtëpinë luksoze të Nora Istrefit

13:43, 07/12/2018
A+ Aa A-

Nora Istrefi është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë simpatike.

Së fundmi ajo bëri dhe një ndryshim drastik në pamje dhe mesa duket do jetë për ndonjë klip të ri muzikor.

Image

 Këngëtarja gjithashtu është dhe ndër më të ndjekura në rrjetin social Instgram, ku përveç punës ajo ndan me ndjekësit esaj foto dhe nga jeta e saj familjare.

Ndërsa ditën e sotme Nora ka ndarë me ndjekësit e saj atmosferën festive brenda shtëpisë së saj.

Image

Këngëtarja ka publikuari si rrallë herë pamje brenda shtëpisë së saj luksoze në këndin e secilës kishte vendosur pemën e zbukuruar.

Teksa filmon ambientin këngëtarja afrohet tek pema dhe këndon këngën e krishtlindjes ‘All I Want For Christmas, is You’ndërkohë që tregon zbukurimet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco