FOTO/ Puthje dhe prekje pa kufi, si kënaqen turistët me vajzat tajlandeze

FOTO/ Puthje dhe prekje pa kufi, si kënaqen turistët me vajzat tajlandeze

16:41, 06/12/2018

Britanikët janë turistëm më të zhurmshëm në botë dhe Tajlanda shpesh është ndalesa e parë për ata, që pëlqejnë një festë ekzotike dhe jo vetëm.

Qëndrimi i vendit ndaj alkoolit ka tërhequr një numër të madh turistësh, të cilët dëshirojnë të kalojnë disa ditë pushimi pa shpenzuar shumë për pije dhe festat që kalojnë jo pak herë çdo limit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment