FOTO/ I fiksuar pas femrave dhe luksit, shikoni çfarë çmendurie bën reperi i njohur në Dubai

FOTO/ I fiksuar pas femrave dhe luksit, shikoni çfarë çmendurie bën reperi i njohur në Dubai

19:40, 02/12/2018

Micheal Ray Stevenson, i njohur me emrin e skenës si Tyga është një nga reperët amerikanë që shkallët i ka ngjitur avash, por tani që është në të 30-at e tij është në majat e suksesit.

Tyga ka lindur në vitin 1989 në Kaliforni dhe është rritur duke dëgjuar këngët e Lil Wayne dhe Eminem.

Përveç këngëve të tij, Tyga është bërë i famshëm edhe për lidhjet me vajzat më seksi të show-bizit botëror, si britaniken Demi Rose dhe amerikanen miliardere Kylie Jenner.

Fillimisht Tyga ka qenë i pasur që donte të bëhej reper dhe tashmë ia ka arritur, sepse siç shprehet ai puna e ka sjellë deri këtu.

Së fundmi reperi është shfaqur në Dubai, ku e bën të qartë që është duke shijuar luksin, por njëherazi ka pranuar se është befasuar nga gjithçka shikon aty.

Tyga preferon makinat e shtrenjta, vajzat e bukura, orët e shtrenjta dhe varëset e mëdha prej argjendi, preferenca që evidentohen lehtë edhe në postimet e tij.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco