Jul Deda habit me deklaratën e tij: Ky program humori është njollë e errët në karrierën time!

Jul Deda habit me deklaratën e tij: Ky program humori është njollë e errët në karrierën time!

18:43, 02/12/2018

Julian Deda është një ndër aktorët më të mirë komedianë shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Prej vitesh e kemi parë në spektakle të ndryshme humori në të cilat na ka dhuruar shumë batuta të cilat na kanë bërë të qeshim. Por siç duket një program humori ku ka marrë pjesë, nuk ka qenë i suksesshëm sipas tij dhe e konsideron si njollë të errët në karrierë.

Për disa sezone “Apartamenti 2xl” u kthye në “Grand Hotel” një produksion që nuk rezultoi fare i suksesshëm, siç u shpreh Deda në Thumb.

”Çdo projekt ka ditët e errëta. Të ‘Apartamentit 2xl’ asnjë ditë e errët, por të “Grand Hotelit” po. Kur bëmë një format tjetër. Ishte një njollë e erret në karrierë, në grafik. Për fat të mirë e kuptuam dhe e mbyllëm shumë shpejt”, është shprehur Juli.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco