VIDEO/ Tha se ndjente keqardhje për të, ja si i kthen Linda Rei përgjigjje Xhensilës

VIDEO/ Tha se ndjente keqardhje për të, ja si i kthen Linda Rei përgjigjje Xhensilës

15:20, 02/12/2018

Ditën e djeshme Xhensila Pere ishte e ftuar në një emision ku u shpreh se në shtëpi nuk kishte si të vishej ndryshe prej temperaturës 40 celcius dhe tha se ndjente shumë keqardhje për Lindën.

Por Linda Rei nuk vonoi me përgjigjen e saj madje nuk ka nguruar të flasë për çdo fjalë që Xhensila tha për të.

Ajo merret me përgjigjet e Xhensilës rreth operacioneve, përgjigje kontradiktore sipas Lindës.

Nuk ndalet dhe merret sërish me fustanin, duke i thënë se nuk i rrinte aspak mirë për shkak edhe të formave jo të duhura.

Madje Linda shton se dikujt tjetër mund t’i dukej bukur.

Nuk lë pa përmendur sërish garën e kërcimit dhe faktit që të dyja s'kanë pasur përplasje gjatë spektaklit.

Linda ka bërë shumë video reagime nga intervista e Ermalit me Xhensilën ndaj merrni në to pergjigje të tjera.

View this post on Instagram

#trokit TOK TOK ????

A post shared by Linda Rey (@badgirlrei) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco