FOTO/ E dinit 15 vjeç, po ja sa vjeç është Uindi Haxhia

FOTO/ E dinit 15 vjeç, po ja sa vjeç është Uindi Haxhia

13:55, 02/12/2018

Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston.

Uindi ka një numër të madh fansash në rrjetet sociale ku është shumë aktive.

Pasioni i Unidt nuk është kënga si motra e saj Enca po është makeupi dhe aftësitë e saja i tregon shpeshherë me fotot që poston në Instagram.

ImageUindi ka vednosur ditën e djeshme ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave dhe njëri prej tyre e pyet nesë ajo është vërtetë 15 vjeç.

’Qyqja mi goce jam 18 vjeç’ i është përgjigjur Uindi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco