FOTO/ Ngriti këmbët në mes të emisionit, modeles shqiptare i dalin të brendshmet

FOTO/ Ngriti këmbët në mes të emisionit, modeles shqiptare i dalin të brendshmet

12:46, 02/12/2018
A+ Aa A-

Modelja e njohur shqiptare Alesia Noka ishte e ftuar së fundmi në emisionin ‘Një kat më lart’ .

Gjatë transmetimit moderatori dhe Alesia kanë zhvilluar së bashku një lojë.

Image

Dhe loja konsistonte se në çdo përgjigje të gabuar modelja duhet të hiqte një veshje nga trupi i saj.

Modelja ka vendosur që në fillim të heq takat.

Mirëpo, teksa ngriti këmbët dhe hoqi takat për tu rehatuar në kolltuk, Alesias i kanë dalë fushë të brendshmet para kamerës, duke mos e kontrolluar dot fustanin e saj të shkurtër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco