Të gjithë e dinë nga Maqedoni, Adelina zbulon origjinën e burrit të saj milioner dhe na la pa fjalë

Të gjithë e dinë nga Maqedoni, Adelina zbulon origjinën e burrit të saj milioner dhe na la pa fjalë

21:03, 29/11/2018

Adelina Tahiri ka qenë këngëtarja më e komentuar gjatë këtij viti pas martesës me Serjoza Markov.

Çifti ishin në qendër të vëmendjes së mediave e rrjeteve sociale çdo ditë e sidomos për faktin se Serjoza është maqedonas, Adelina u kritikua shumë.

Këngëtarja do të jetë e ftuar të shtunën në "Xing me Ermalin" ku gjatë intervistës ajo tregon se Serjoza është me origjinë korçare.

E në këtë moment Ermali e pyet me humor, nëse ai di të bëjë lakror. Gjatë intervistës Adelina flet edhe për shtatzëninë, si e priti familja, zbulon më shumë për raportin e saj me bashkëshortin e të gjitha këto na mbetet t'i ndjekim të shtunën në "Xing me Ermalin".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@adelina_tahiri1 e ftuar kete jave ne Xing me Ermalin. Diten e shtune, ora 21:40 ne tv Klan.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco