Kim Kardashian heq sutjenat, fansat po çmenden nga fotoja e fundit

Kim Kardashian heq sutjenat, fansat po çmenden nga fotoja e fundit

19:30, 29/11/2018

Kim Kardashian njihet si njëra nga modelet më seksi në botë. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon imazhe dhe video të llojllojshme për të gjithë ndjekësit e saj.

Në këtë imazhin e fundit, ajo shfaqet më në formë se kurrë, ndërsa pozon pa sutjena dhe vë në pah gjoksin bombastik.

Format trupore të saj kanë bërë, që të komentohen nga fansat, për faktin se ajo cilësohet si njëra nga femrat më joshëse. Nëna e tre fëmijëve, di gjithnjë si të tërheq vëmendje. Paraqitjet e saj thjesht nuk lënë vend imagjinatës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco